Kobiece suplementy, którym można zaufać

Kobiece suplementy, którym można zaufać

Organizm kobiety podczas intensywnych treningów oraz prowadząc aktywny tryb życia potrzebuje szczególnego odżywienia. Producenci suplementów pamiętają o szczególnych potrzebach kobiet, tworząc specjalne, wielofunkcyjne preparaty.
Odżywki białkowe i proteiny szczególnie polecane kobietom to te pozyskiwane z białka drobiowego, wspomagane beta-alaniną. Preparat wspomaga pracę układu nerwowego i mięśniowego. Odpowiednią suplementację można również uzyskać stosując uniwersalne odżywki proteinowe z białka serwatkowego, bądź kazeinowego.
Stereotyp pomp mięśniowych, stosowanych jedynie przez męskie grono kulturystów, stopniowo wypierają boostery przygotowane specjalnie dla kobiet, np. w formie batonów energetycznych. Oprócz argininy zawierają także L-karnitynę i inne spalacze tłuszczu oraz kofeinę, elektrolity i witaminy, które stanowią doskonałe wsparcie podczas treningu. Trenująca kobieta nie może zapominać o minerałach, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania jej organizmu, takich jak magnez i potas, a także witaminach z grupy A, E i B.

Baza wiedzy dla kobiet